Marjaniemen Venekerho ry (MVK)

Satama
Toimihenkilöt
Maksut
Vapaat venepaikat
Hae jäsenyyttä

Säännöt
Ajankohtaista
Linkkejä 


Alkuun
 

HALLITUS  ja TOIMIHENKILÖT V. 2018

Hallitus:

Tomi Rask, puheenjohtaja 050 3844 727 tomi@rask.fi
Petri Kahri, jäsen 040 5940 092 petri.kahri@danskebank.com
Tapani Hyvönen, jäsen 050 3512 928 tapanihy@saunalahti.fi
Risto Roivainen, jäsen 050 4631 248
Pekka Ruuska, jäsen 044 0541 106 pekka.ruuska@elisanet.fi
Sirpa Wallenius, jäsen 040 7408 027 sirpwall.wallenius@gmail.com

Toimihenkilöt:

Sihteeri:
Peppi Paananen 044 5160965 peppi.paananen@luukku.com

Jäsen- ja venepaikka-asiat:
Jari Mäkinen 050 0412733 jari.mmmakinen@gmail.com

Rahastonhoitaja:
Susanna Rask, 044 3092202  mvk@marjaniemenvenekerho.fi

Laiturimestari:
Matti Nokelainen 050 5164026 matti.nokelainen@sievicapital.com
Apulaislaiturimestarit:
Tapani Hyvönen 050 3512 928 tapanihy@saunalahti.fi
Ilkka Mattsson 050 3036879 ippe.mattsson@gmail.com

Katsastajat:
Pauli Niskanen 045 2785034 pauli.niskanen1@gmail.com
Eero Raatikainen 050 3254964 eeror200@gmail.com
Tomi Rask 050 3844727 tomi@rask.fi
Pekka Ruuska, katsastusvastaava, 044 0541106 pekka.ruuska@elisanet.fi
Katsastusaikoja voi varata katsastajilta puhelimitse

Huvitoimikunta:

Heikki Oksanen 050 5273008